سامسونگ Sero

اثری هنری از جنس تکنولوژی و نوآوری

دستگاه‌های تلفن همراه نحوه مصرف محتوای ویدئو را تغییر داده‌اند. با اينكه فیلم، شوهای تلویزیوني و یا ویدیوهایی در رسانه‌های اجتماعي ، تماشاي محتوای فیلم در دستگاه‌های کوچک‌تر مانند تلفن‌ و تبلت ، به یک امر روزمره تبدیل شده‌است .

با وجود اين دستگاه‌های کوچک‌تر ، گرفتن همه جزئیات و یا تماشاي فيلم با جمعي از دوستان دشوار است . بنابراین، ما محتوای تلویزیون خود را به نمایش گذاشتیم .در حالی که این کار به اندازه کافی برای محتوای صفحه نمایش wide آسان است ، ما هنوز قادر به پخش فيلم هاي رسانه‌های اجتماعی و دیگر اشکال محتوای عمودی در صفحه بزرگ نیستیم .

سامسونگ این مشکل را با  sero حل کرده‌است که به معنای ‘عمودي’ در زبان كره اي است که به آن بزرگ‌ترین لوازم جانبی مویابل میگویند ، این آخرین هنر سامسونگ است .

Sero نماینده ی سامسونگ در CES 2020

همانطور که در CES 2020 دیده شد ، SERO یک تلویزیون است که سامسونگ برای موبایل طراحی کرده است و سامسونگ اعلام کرده که Sero از تکنولوژی پیشرفته در اسپیکر های خود استفاده کرده است .

این اولین تلویزیون مجهز به یک صفحه نمایش گردان خودکار است که می‌تواند به راحتی بین جهت های افقی یا عمودی جابه جا شود . براي پخش محتوا با گوشی هوشمند شما همگام سازي ميشود تا محتوا را پخش کند و می‌تواند به طور خودکار جهت گیری آن را با ویدئویی که پخش مي‌کنید ، تنظیم كند و تلفن همراه شما و صفحه چند اینچی شما  را به صفحه ای ۴۳ اینچ تبدیل می کند.

Sero هم اکنون فقط در اندازه­­­­­­ی۴۳ اینچی دردسترس می باشد؛ همچنین قیمتی هنوز برای آن اعلام نشده و فروش این گجت از سال آینده آغاز می شود.

دیدگاهتان را بنویسید