نصب برنامه در تلویزیون های سامسونگ

امروزه همانند دنیای کامپیوترها و گوشی‌های مدرن و پر از تکنولوژی‌های جدید، تلویزیون‌ها هم دست کمی از آنها نداشته و با برخورداری از بالاترین تکنولوژی‌ها، توانسته روز به روز رشد کرده و جایگاه ویژه‌ای پیدا کند. مسلما شما نیز با تلویزیون‌های هوشمند سامسونگ آشنا هستید و حداقل یکی از آنها میهمان منزل شما هستند، آیا میدانید تلویزیون‌های سامسونگ چه امکانات جالب و جذابی را می‌توانند در اختیارتان قرار دهند؟ ما در این مقاله می خواهیم در کنار معرفی ویژگی‌های کاربردی سامسونگ، چگونگی نصب برنامه‌ی جدید را هم در این دستگاه هوشمند برایتان ارائه دهیم. با ما همراه باشید.

قابلیت نصب برنامه جدید در تلویزیون هوشمند سامسونگ

در واقع تلویزیون هوشمند به تلویزیونی گفته می‌شود که امکان اتصال دستگاه به اینترنت را فراهم کند و برند سامسونگ تنها شرکت و برند معتبری بود که اولین تلویزیون هوشمند جهان را تولید و به بازار عرضه کرد. حال، تلویزیون هوشمند سامسونگ در کنار ویژگی‌های منحصر به فردی مانند :

  • وای فای مستقیم،
  • بلوتوث،
  • برخورداری از قابلیت حالت بازی،
  • درگاههای ورودی،
  • توانایی انتقال محتوا از گوشی تلفن همراه به سیستم و رزولوشن و شارپ فوق العاده بالا،

یک آیتم دیگر را هم در اختیار کاربران خودش قرار داده است که آن، قابلیت نصب اپلیکیشن در تلویزیون می‌باشد که این روزها با استقبال بی‌نظیری روبرو شده است. برای اینکار هم ابتدا شما باید، قبل از هرکاری به اینترنت متصل شوید تا بتوانید مراحل بعد را انجام دهید. بعد از اتصال به شبکه اینترنت، گزینه power از روی کنترل تلویزیون هوشمند سامسونگ و همچنین گزینهsmart hub را انتخاب کنید، تا بتوانید برای دانلود برنامه‌ی موردنظر به گزینه Samsung apps برسید، آنگاه فهرستی از برنامه‌های مختلف مانند، بازی ها، فیلم ها و برنامه‌های دیگر برایتان نمایان می‌شود که برخی از آنها پولی و برخی دیگر رایگان است که با انتخاب و اجرای آن می توانید به دانلود و نصب برنامه بپردازید. در نهایت هم با انتخاب گزینه close می‌توانید به صفحه اصلی برگردید. با این آپشن کاربردی شما می‌توانید هر زمانی که دلتان می‌خواهد به برنامه های سیستم خود اضافه کنید.